بیش از 10 سال است به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. Onum یک آژانس سئو محور مبتنی بر ارزش گذاری است.

ارتباط با ما
ما کی هستیم

ما در حال انجام ماموریت هستیم
دیدگاه خود را در مورد کدسرست کسب و کارتان تغیر دهید 🙂

seo یک آژانس حرفه ای مبتنی بر ارزش ها است که به توانمندسازی مشتریان ما اختصاص دارد.

با گذشت سالها ، ما به مشاغل بلندپرواز مانند شما کمک می کنیم با ایجاد آگاهی ، رانندگی در ترافیک وب ، ارتباط با مشتری و رشد کلی فروش سود بیشتری کسب کنیم. با ما تماس بگیرید

ویترین فیلم
01
مدیریت

یک مکان خوب برای شروع با حوزه اول است، مدیریت. اغلب در مورد آن صحبت می شود، اما تعیین کمیت آن نسبتاً دشوار است. پس واقعا چه چیزی یک مدیر بزرگ را می سازد؟ ویژگی های زیادی برای شناسایی در یک مدیر وجود دارد. به عنوان مثال، داشتن توانایی تجزیه و تحلیل خود، شنونده خوب بودن، یادگیری مداوم، تفویض اختیار عالی، داشتن پشتکار، احاطه کردن خود با دیگر مدیران بزرگ، فروتنی... لیست بی پایان است. اساساً مدیر بودن و مدیریت یک تجارت شبیه به راه انداختن کشتی است. ابتدا باید مسیر و هدف سفر را بدانیم. همه ما باید بدانیم که چرا دریانوردی می کنیم، آرزو داریم به چه چیزی برسیم و این سفر چه امکانات هیجان انگیزی می تواند به همراه داشته باشد. این چیزی است که مدیریت فراهم می کند. چشم انداز، جهت، آرزو و انرژی که یک خدمه برای موفقیت در هر موقعیتی نیاز دارند. اگرچه هر مدیر مجموعه‌ای از ویژگی‌های متفاوتی دارد - این در ترکیب آن ویژگی‌ها با ویژگی‌های تیم است که نحوه مدیریت یک کسب‌وکار یا موقعیت را تعیین می‌کند. با استفاده از این دانش، بسیاری از مدیران بزرگ این توانایی را دارند که با یک تیم هماهنگ شوند تا به تعادل گروهی دست یابند تا بتوانند برای یک هدف مشترک متحد شوند.

02
فروش و بازاریابی

حوزه دوم فروش و بازاریابی حوزه ای است که در درجه اول بر احساسات استوار است. برانگیختن حس فوریت، ایجاد اعتماد، کنجکاوی، هیجان، ترغیب دیگران به عمل و ایجاد امنیت. این حوزه همه چیز در مورد "لحظه حقیقت" زمانی است که مشتری به درب ورودی یک تجارت می رسد. سوالات زیادی را می توان مطرح کرد از جمله - آیا نیروی فروش می تواند بر مخالفت ها غلبه کند؟ آیا مسئول خدمات مشتری با شخصیت، متقاعد کننده است و می تواند اضافات یا ارتقاء بفروشد؟ بستن یک فروش رگ حیات یک سازمان است و داشتن توانایی تبدیل گفتگو به فروش یک نیاز اساسی است. مشتری به یک کسب و کار) و پس از فروش (برای اینکه به مشتری این فرصت را بدهد که بداند در خرید خود تصمیم بزرگی گرفته است) فراهم می کند. بازاریابی به گونه ای طراحی شده است که گروه مشخصی از مشتریان را از طریق ارتباط شفاف به یک تجارت وارد کند. بنابراین احتمال تبدیل فروش با افزایش تعداد مشتریانی که به محل کسب و کار می رسند افزایش می یابد. برای اینکه واقعاً یک کسب و کار را در بازار متمایز کند و بیشترین مشتری را به دست آورد، یک کسب و کار به نقطه تفاوت واضح و پیشنهاد منحصر به فرد برای برقراری ارتباط نیاز دارد. هنگامی که ابداع شد، راه‌های مختلفی برای برقراری ارتباط برای جذب مشتریان بیشتر وجود دارد، خواه فعالیت‌های ورودی (رسانه‌های اجتماعی، دهان به دهان) یا فعالیت‌های برون‌گرا (رویدادهای روابط عمومی، تبلیغات، بازاریابی تلفنی، پست مستقیم).

03
عملیات

سازماندهی نحوه پاسخگویی به مشتریان ما را به مرحله سوم - عملیات می رساند. مدیریت کسب و کار در سطح پیچ و مهره. این یک شکل هنری به خودی خود است که به دقت و سازماندهی زیادی نیاز دارد. این شامل همه چیزهایی است که در مورد تدارکات زنجیره تامین کننده، مدیریت مواد خام تولید، اعمال کنترل کیفیت، پیاده سازی سیستم ها و فن آوری های جدید، مدیریت نگهداری در مواردی مانند ماشین آلات، مدیریت فرآیند تحویل یک محصول یا خدمات از جمله فقط وجود دارد. -فرایندهای به موقع، گزارش نیروی کار... اساساً، تلاش برای حفظ همزمان تمام صفحات در حال چرخش در تجارت! از آنجایی که عملیات به‌عنوان مرکز هزینه یک کسب‌وکار در نظر گرفته می‌شود (فروش مستقیم ایجاد نمی‌کند)، برای اینکه این حوزه حفظ شود، به معنای ایجاد کارایی در «نحوه انجام کارها» است. هنگامی که این کار به خوبی انجام شود، عملیات یک کسب و کار می تواند منبع اضافی حاشیه سود باشد.

04
دارایی،مالی،سرمایه گذاری

حوزه نهایی و اغلب کمتر مورد علاقه، امور مالی است. این یکی از مواردی است که در انتهای سینی داخل سینی باقی مانده است. با این حال، در این مقاله ما آن را برابر با همه موارد دیگر قرار می دهیم زیرا فشارسنج سلامت ما برای یک تجارت است. داشتن بهترین ابزار در پردازش فروش، محاسبه حاشیه سود، متعادل کردن دارایی ها و بدهی ها، مدیریت حقوق و سربار یک کسب و کار مجموعه ای از مهارت هاست که یا برون سپاری می شود یا در داخل مدیریت می شود. در هر صورت، این یک نیاز اساسی برای هر کسب و کاری است - دانستن اعداد. درک تفاوت بین گردش مالی و سود. خواندن صورت سود و زیان، و مهمتر از آن داشتن یک ایده روشن از میزان جریان نقدی در یک تجارت. صورت های مالی یک شاخص واقعی از دوام و ثبات بلند مدت کسب و کار است. آنها اطلاعاتی را در مورد گسترش یک منطقه خاص از یک سازمان (هزینه تولید در مقابل هزینه هر تراکنش مشتری) ارائه می کنند، آیا باید کسب و کار را افزایش داد (ارقام فروش کاهش یافته و تعداد کارمندان برای آن دوره فصلی بسیار زیاد است) یا دوباره تنظیم مجدد کل مدل کسب‌وکار (باز کردن یک واحد تجاری برای تطبیق تراکنش‌های کمکی بین کسب‌وکار به کسب‌وکار یا پس‌انداز).

چرا سئو

وبسایت حرفه ای هودرا داشته باشید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

تحقیقات کلید واژه 70%
حسابرسی فنی SEO 80%
بهینه سازی محتوا 60%
مشتری های فعال
+
پروژه انجام شد
+
مشاوران تیم
+
سال فعالیت
+
تیم حرفه ای

با تیم توسعه دهنده ما آشنا شوید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Gina Bruno

Gina Bruno

CEO of Company
David Ferry

David Ferry

WEB Developer
Christina Tores

Christina Tores

General Manager
Robert Cooper

Robert Cooper

WEB Designer
Olivia Chee

Olivia Chee

Marketing Manager
نریمان خرم نیا

نریمان خرم نیا

مدیر آژانس
محمد غلامی

محمد غلامی

مدیر مالی آژانس
علی رضا یوسفی

علی رضا یوسفی

سرپرست سایت
سجاد رحیمی

سجاد رحیمی

سرپرست گرافیک
امیرحسین مرزبان

امیرحسین مرزبان

سرپرست فیلم برداری